Standort Brück - Online-Handel
Andreas Reinke
Key Account Manager D-A-CH

Tel.: +49 (0)33844-75 82 29
Fax: +49 (0)33844-75 82 99

Mail: areinke@mapco.de
Andy Braun
Account Manager D-A-CH

Tel.: +49 (0)33844-75 82 51
Fax: +49 (0)33844-75 82 99

Mail: abraun@mapco.de
Adrian Hoppe
Account Manager Amazon

Tel.: +49 (0)33844-758 28 12
Fax: +49 (0)33844-75 82 99
Mobil: +49 (0)151-42 23 54 05

Mail: ahoppe@mapco.de
Tatjana Freier
Account Manager Online Litauen-Lettland

Tel.: +49 (0)33844-75 82 34
Fax: +49 (0)33844-75 82 99

Mail: tfreier@mapco.com
Kai Fröhlich


Tel.: 033844-75 82 27

Mail: kfroehlich@mapco.de
Simon Israel
Key Account Manager MOCOM

Tel.: +49 (0)33844-75 82 40

Mail: sisrael@mapco.de
Ruth Roosjen


Tel.: 033844758265

Mail: rroosjen@mapco.com
Wsparcie Techniczne
W przypadku pytań technicznych dotyczących naszych produktów!!
033844 7582 51
lub e-mailem:
technik-support@mapco.de

eKomi-Ratings

MAPCO-TV

Znajdź nas na Facebooku

Certyfikowany dostawca danych TecAllianceCertyfikowany status jakości TecAlliance
Udostępnione tutaj dane, w szczególności cała baza danych, nie mogą być kopiowane. Zabronione jest kopiowanie w całości lub w części danych lub całej bazy danych, rozpowszechnianie oraz przekazywanie osobom trzecim bez wcześniejszej zgody TecDoc. Złamanie zasad stanowi naruszenie praw autorskich i będzie prawnie ścigane.